مقالات مرتبط با ژوپینگ

ژوپینگ ضد حساسیت

ژوپینگ ضد حساسیت

زیورآلات بخش جدایی ناپذیری از زندگی یک خانم است. ولی بعضی از خانم ها هستند که به جنس های خاصی از زیورآلات حساسیت دارند. این حساسیت باعث بروز عارضه های آزاردهنده روی پوست آنها می شود. فلز طلا معمولا حساسیت خاصی برای خانم ها ایجاد نکرده است و در این مورد می توان طلا را با اطمینان خاطر خرید کرد. البته استثنا هایی هم می تواند وجود داشته باشد. چون سیستم طبیعی بدن افراد تفاوت دارد. اما چرا بعضی از زیورآلات حساسیت زا هستند؟ به این خاطر است که در ساخت آنها از فلزاتی که حساسیت عمومی دارند استفاده شده اند. برای نمونه، اگر فلز نیکل در زیورآلات به کار رود حساسیت پوستی را برای اکثر افراد به وجود می آورد. به غیر از فلز پایه، آبکاری و پوشش زیورآلات هم مهم است. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت سرویس ژوپینگ با ما در فروشگاه بدلیجات زودیکا همراه شوید.

ژوپینگ ضد حساسیت

آیا ژوپینگ حساسیت ایجاد می کند؟

ژوپینگ یک برند معروف در حوزه بدلیجات است. محصولات این برند از لحاظ کیفیت، تنوع و زیبایی برای بسیاری از خانم ها شناخته شده است. بعید است به فروشگاه های بدلیجات رفته باشید و محصولات این برند را ندیده باشید. در حوزه بدلیجات برند های شناخته شده زیادی وجود ندارد. و شاید به تعداد انگشتان دست باشد. اگر قصد خرید اکسسوری بدلیجات را دارید، نگرانی شما برای حساسیت زا نبودن آن دو چندان می شود. پس سعی کنید زیورآلات بدلی برند را خرید کنید. همان طور که گفتیم برند ژوپینگ یکی از معروف ترین های این حوزه است. اما سوال این است که آیا ژوپینگ حساسیت ایجاد می کند؟ با ادامه مقاله همراه باشید.

آیا ژوپینگ حساسیت ایجاد می کند؟

بدلیجات ژوپینگ ضد حساسیت هستند.

برای ضد حساسیت بودن بدلیجات علاوه بر فلز به کار رفته، کیفیت و تکنولوژی آبکاری آن هم مهم است. چه بسا برای سنجش میزان حساسیت زیورآلات، آبکاری آن اولویت اول برای بررسی باشد. برند ژوپینگ قطعات زیورآلات تولید شده خود را در یک فرآیند تکنولوژی پیشرفته با طلای 18 عیار آبکاری می کند. همین امر موجب می شود که بدلیجات ژوپینگ ضد حساسیت باشد. زیورآلات بدلی ژوپینگ علاوه بر ضد حساسیت بودن، دوام و ماندگاری خوبی از لحظ ثبات رنگ دارد. البته به این معنا نیست که مراقبت های لازم را انجام نداد. زیورآلات چه طلا باشد چه بدل، نباید آن ها را در معرض مواد شیمیایی قرار داد. مخصوصا بدلیجات. اگر به طور مداوم بدلیجات خود را در برابر مواد شیمیایی مثل شوینده ها، الکل و … قرار دهید آبکاری آن به مرور زمان از بین می رود. با از بین رفتن آبکاری امکان بروز حساسیت پوستی وجود دارد. چون پوست شما با فلز پایه در تماس می شود. در پایان باید بگوییم حساسیت یک امر طبیعی منحصر به فرد است. حساسیت به زیورآلات در افراد مختلف که طبیعت بدن شان با هم تفاوت دارد به اشکال مختلف بروز می کند. زیورآلات ژوپینگ بصورت گسترده حساسیتی ایجاد نکرده اند. اما ممکن است با طبیعت بدن شما در تضاد باشد و با پوشیدن آنها پوست شما واکنش نشان دهد. پس هنگام خرید زیورآلات ضد حساسیت، چه ژوپینگ باشد چه از هر برند دیگری؛ سوابق حساسیت خود را هم مد نظر قرار دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.