مقالات مرتبط با ژوپینگ

مقایسه سواروسکی و ژوپینگ

مقایسه سواروسکی و ژوپینگ

امکان ندارد که از بدلیجات صحبت شود و مقایسه سواروسکی و ژوپینگ به میان نیاید. دو برند بزرگ زیورآلات بدلی که سالیان سال است در خدمت مخاطبان دنیای بدلیجات هستند. ای کاش این دو برند با هم همکار می شدند و محصولات مشترکی تولید می کردند! آنگاه بدلیجات از نور خورشید بیشتر می درخشیدند. دلیل این حرف به روش کاری این دو مربوط می شود. در مقاله ای با عنوان ژوپینگ چیست در مورد این تولیدکننده بیشتر صحبت کرده ایم. ژوپینگ، این تولیدکننده چینی چند دهه است که فعالیت خود را در حوزه بدلیجات شروع کرده و طی این سال ها توانسته است جایگاه در خور خود را پیدا کند. ژوپینگ برای کیفیت محصول ارزش زیادی قائل است. به همین دلیل یک ایراد وارد است؛ محصولات ژوپینگ هیچ وقت تغییر رنگ نمی دهد و تا مدت طولانی مثل روز اولش می ماند! لطفا این شوخی ما به گوش مدیر ژوپینگ نرسد. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت سرویس ژوپینگ با ما در فروشگاه بدلیجات زودیکا همراه شوید.

مقایسه سواروسکی و ژوپینگ

مشخصات برند سوارسکی

هرگاه سخن از سوارسکی است، نگین هایش مانند خورشید می درخشند. سواروسکی هم مثل ژوپینگ یک تولیدکننده بزرگ بدلیجات در اتریش است که بیش از 100 سال است که دنیا را متحول کرده است. در ابتدا و تا به اکنون سواروسکی یکی از برترین سازندگان سنگ های اتمی رنگی است که نظیر این نگین ها در هیچ کجای دیگر یافت نمی شود. نمونه این نگین و سنگ ها را در عکس بالا می بینید. رنگ و لعابی که این ها دارند در برخی از سنگ های قیمتی هم دیده نمی شوند. جالب است بدانید که جنس محصولات سواروسکی مانند ژوپینگ از طلا نیست و محصولاتِ هر دو از روکش طلا و رادیوم است. برق این محصولات بسیار دلرباست و کافیست که یکبار آن را امتحان کنید. البته یک نکته در مورد بدلیجات سوارسکی وجود دارد که محصولات درشتی دارد؛ به عبارت دیگر محصول ظریف در مجموعه محصولات این برند یافت نمی شود. یادتان باشد که با سوارسکی در تمامی مهمانی ها و دورهمی ها همه توجه ها به شما خواهد بود. این همان چیزیست که هر خانمی به دنبالش هستند.

مشخصات برند سوارسکی

مشخصات برند ژوپینگ

به ادامه مقایسه سواروسکی و ژوپینگ می پردازیم. سواروسکی را در بالا معرفی کردیم. ژوپینگ یک برند چینی است که حدود 30 سال پیش دل جویی از خانم ها را آغاز کرد. آنچنان پیش رفت که سراسر جهان روز خود را با ژوپینگ آغاز می کنند. به جای این که صبح با نور خورشید از خواب بیدار شوند، برق زیورآلات ژوپینگ آن ها را هوشیار تر از قبل می کند. به همین دلیل است که برخی می گویند که برق و درخشش ژوپینگ خیلی زیاد است و چشم آدم را اذیت می کند. واقعا قابل تحمل نیست! لطفا این یک مورد را هم به گوش مدیر کل نفرستید. همه این حرف ها را زدیم که بگوییم مقایسه سواروسکی و ژوپینگ کاری بیهوده است؛ چون که هر دو عالی هستند. هر دو ما را به وجد می آورند. بستگی به سلیقه شما دارد که کدام یک از محصولات آن ها را بپسندید. برای این که محصولات ژوپینگ را ببینید و با تنوع آن ها آشنا شوید وارد دسته بندی محصولات زودیکا شوید و سبد خود را پر بفرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.