مقالات مرتبط با بدلیجات

فروش عمده بدلیجات ترکیه

فروش عمده بدلیجات ترکیه

کشور ترکیه همسایه مهمی برای ماست؛ چرا که بازاری مهم و جذاب برای بازرگانان ایرانی است. بخش بزرگی از پوشاک وارداتی ایران از ترکیه تامین می شود. این واردات صرفا به پوشاک محدود نمی شود و از مرز ترکیه بار های عمده زیورآلات و بدلیجات وارد ایران می شود. اگر شما هم عمده فروش بدلیجات یا خرده فروش هستید به غیر از چین بازار کشوری مثل ترکیه را هم از نگاه خود خارج نخواهید کرد.

فروش عمده بدلیجات ترکیه

پخش عمده برند بدلیجات ترکیه

برند های متعدد بدلیجات در بازار ترکیه فعالیت دارند؛ اما معروف ترین آنها را که می توان مثال زد ژویپنگ، ابلا، YSX و … است. برای خرید عمده هر جنس و کالایی شما باید به محل تجمع آنها در بازار های بزرگ شهر بروید. به طور مثال در بازار بزرگ اصفهان، سرای عمده فروش های بدلیجات، سرای مخلص است. در ترکیه هم بازار های بزرگی وجود دارد که محل تجمع عمده فروشان کالای های مختلف است؛ از پوشاک و لوازم خانگی گفته تا زیورآلات و بدلیجات. اما این بازار ها کجای ترکیه هستند و اسم شان چیست؟ یکی از معروف ترین بازار های عمده فروشی ترکیه بازار آکساری است که در محله ای به همین نام در استانبول واقع شده است. در آنجا قیمت کالا چه خرد و چه عمده در استانبول نسبت به دیگر شهرهای ترکیه گران تر است؛ اما این در این بازار قسمت های مقرون به صرفه تری را نسبت به دیگر جاهای استانبول پیدا خواهید کرد. آدرس دقیق این بازار استانبول، فاتح، محله قدیمی آکسارای، خیابان تسدوت، بازار زیرزمینی آکسارای است. بازار محموت پاشا یکی دیگر از محل های عرضه کالا به صورت عمده در ترکیه است. این بازار از لحاظ معماری شباهت زیادی به بازار بزرگ تهران دارد. آدرس دقیق این بازار استانبول، خیابان آتاتورک، خیابان اردو، بازار ماحموت پاشا است. عثمان بی، بازار بعدی است که مورد توجه بازرگانان ایرانی قرار گرفته است. آدرس دقیق این بازار استانبول، میدان تقسیم، خیابان عثمان بی است.

تا به اینجا با سه تا از مراکز پخش عمده برند بدلیجات در ترکیه آشنا شدیم. اما نکاتی هم وجود دارد که باید در هنگام خرید عمده مد نظر قرار دهید. برای پیدا کردن عمده فروش های معتبر به محل تجمع آنها در بازار های بزرگ بروید. با پرس و جو و تحقیق معتبر و معتمد ترین آنها را انتخاب کنید. عمده فروشانی باید منختب شما که علاوه بر تنوع طرح، تنوع سایز بندی را در اختیار شما قرار دهد. به فروشنده ای اعتماد کنید که با حوصله و انرژی، تمام ویژگی های محصول را به شما بگوید تا شما شیوه نگهداری و استفاده از آنها را به مشتریان خود آموزش دهید. حتما از عمده فروشی خرید کنید که محصولات ضد حساسیت را در اختیار شما قرار دهد.

پخش عمده برند بدلیجات ترکیه

زودیکا: عرضه انواع بدلیجات ترکیه ای به صورت عمده

فروشگاه اینترنتی زودیکا در نظر دارد در آینده فروش عمده بدلیجات را از سر بگیرد. یکی از بازار های هدفی که تیم تحقیق و توسعه زودیکا بر روی آن در حال تحقیق و پژوهش است بازار ترکیه و خرید از عمده فروشان بدلیجات ترکیه است. تیم زودیکا در آینده زیورآلات بدلی برند های ترکیه ای به سبد محصولات خود اضافه خواهد کرد. شما همکار گرامی با دنبال کردن تجربیات تیم زودیکا می توانید از تجربیات ما در بازار ترکیه و دیگر کشور ها بهره ببرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.