مقالات مرتبط با بدلیجات

بدلیجات لوکس در زودیکا

بدلیجات لوکس در زودیکا

امروزه  زیورآلات بخش جدایی ناپذیری از زندگی افراد جامعه هست و سلایق مختلف افراد هم باعث انتخاب زیورآلات متنوع می شود. در جامعه ایران زیورآلات طلا همیشه پر طرفدارترین زیورآلات برای تمامی اقشار بوده است. اما با گران شدن سرسام آور طلا بسیاری از اقشار مردم به خرید بدلیجات لوکس روی آورده اند. البته نمی توان گفت که تنها دلیل روی آوردن مردم به خرید بدلیجات لوکس صرفا افزایش قیمت طلا باشد. بسیاری از افراد هستند که دید سرمایه گذاری به زیورآلات طلا ندارند و صرفا به جنبه تنوع در استایل خود فکر می کنند. این افراد ترجیح می دهند به جای خرید یک گردنبند ساده اما طلا، با همان بودجه آیتم های بیشتری از زیورآلات مثل دستبند، گوشواره، گردنبند و … را با هم داشته باشند تا تنوع در استایل خود را حفظ کنند.

بدلیجات لوکس در زودیکا

خرید بدلیجات لوکس

با گذر از تمامی نکاتی که در مورد اشتیاق مردم نسبت به خرید بدلیجات گفته شد؛ دلیل نمی شود که افراد هر نوع زیورآلات بدلی را بپسندند و خرید کنند. بسیاری از بدلیجات موجود در بازار کیفیت بالایی ندارند و شاید تنها یکی دو ماه بتوانند زیبایی خود را حفظ کنند و قیمت پایینی دارند. معمولا بدلیجات قیمت پایین طرح های ساده و معمولی دارند اما در مقابل بدلیجات های لوکسی هم در بازار پیدا می شوند که قیمتی به مراتب بالا تر از نمونه ذکر شده داشته باشند اما از لحاظ طرح و کیفیت و دوام امتحان خودشان را پس داده اند.
بدلیجات لوکس طرح هایی شبیه به طلا و جواهر اصل دارند و چه بسا زحمت ساخت آنها از نظر ظرافت با زحمت ساخت زیورآلات طلا و جواهر به یک اندازه باشد و به همین دلیل است که آنها را در طبقه بدلیجات لوکس قرار داده است.
در فروشگاه اینترنتی زودیکا بدلیجات لوکس به شما عرضه می شود. بدلیجات های لوکس در زودیکا همگی از لحاظ رنگ و ظرفت طراحی، بسیار شبیه به طلا هستند و دوام رنگ و کیفیت آنها هم توسط زودیکا تضمین می شود. چرا که اکثر محصولات ما از برند ژوپینگ هستند و محصولات این برند از لحاظ دوام و کیفیت ساخت در بازار شناخته شده است.

خرید بدلیجات لوکس

قیمت بدلیجات لوکس

قیمت بدلیجات لوکس به موارد زیادی بستگی دارد. اولین و مهمترین آن ظرافت در طراحی است. همان طور که گفته شد زحمت ساخت یک قطعه بدلیجات لوکس برای اینکه به طلا و جواهرات شبیه باشد بالاست و مهارت خاص خودش را دارد و هر چه این ظرافت بیشتر باشد قیمت آن هم بالا تر می رود.
دومین دلیل، تکنولوژی آبکاری بدلیجات لوکس است. بدلیجات لوکس باید دوام و ماندگاری قابل توجهی داشته باشد. البته نباید انتظار دوام و ماندگاری طلا را از آن داشته باشیم. ولی با این حال نسبت به هزینه ای که برای آن می شود باید انتظار مصرف کننده را برآورده کند و براوردن این انتظار یک آبکاری با کیفیت را می طلبد. هر چه تکنولوژی به کار رفته برای آبکاری بالا باشد به همان میزان قیمت بدلیجات لوکس افزایش می یابد.

در نهایت باید گفت که بدلیجات لوکس در زودیکا همگی هم ظرافت طلا و جواهر را دارند و هم کیفیت آبکاری آنها با کیفیت است و دوام آنها مورد قبول مشتری است. یک دستبند بدلیجات معمولی تا 100هزار تومان قیمت دارد. اما قیمت یک دستبند بدلی لوکس مثل تصویر بالا حدود 600 هزارتومان است. اگر دقت کنید سنگ های درخشان، آبکاری طلای 18 عیار و ظرافت ساخت آن همگی این قیمت را توجیه می کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.