مقالات مرتبط با بدلیجات

بدلیجات شماره دار

بدلیجات شماره دار

وقتی در مورد زیورآلات یا بدلیجات شماره دار صحبت می شود، بار اول طلای 750 یا نقره 925 به ذهنتان می آید. شاید هرازگاهی هم در مورد بدلیجات استیل 316 چیزهایی شنیده باشید که در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد. معمولا بدلیجات از مس، برنج یا استیل ساخته می شوند. شماره 316 برای تمامی محصولاتی که از استیل ساخته شده اند به کار می رود؛ سینی، قابلمه، قاشق، چنگال یا بدلیجات. این مطلب را گفتیم که بدانید این عدد برای هر جنس استیلی به کار می رود و متاسفانه برخی از فروشندگان از این عدد برای تمامی بدلیجات استفاده می کنند. منظور از تمامی بدلیجات این است که برای بدلیجات مسی یا برنجی هم از این عدد استفاده می کنند. به عبارت دیگر در حوزه زیورآلات، بدلیجات شماره دار 316 فقط به بدلیجات استیل مربوط می شود؛ اما به بدلیجات مسی و برنجی هم نسبت می دهند. جالب است بدانید که کیفیت روکش طلایی که روی بدلیجات مسی و برنجی پوشانده می شود، به مراتب بهتر و زیباتر از بدلیجات استیل است. طرح و تنوعی که در بدلیجات مسی یا برنجی وجود دارد، در زیورآلات طلا دیده می شود؛ اما تولیدکنندگان نمی توانند این چنین طرحی را با استیل تولید کنند. به همین جهت پیشنهاد می شود که هر جا بدلیجات شماره دار 316 به گوشتان خورد بیشتر از قبل دقت کنید. زودیکا از فروشگاه های اینترنتی معتبر برای خرید بدلیجات زنانه است. شما عزیزان می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت بدلیجات زنانه از برندهای معتبر و خوشنام به این سایت مراجعه نمایید.

بدلیجات شماره دار

تشخیص حراج بدلیجات اینترنتی شماره دار

بعضا روی اجناس استیلی مثل ظروف آشپزخانه یا بدلیجات استیل، عدد 316 حک می شود که نشان دهنده استیل با کیفیت است. زمانی که به خرید بدلیجات می روید و متوجه می شوید که روی محصولات این عدد حک نشده است، شک نکنید. ممکن است که این محصول از جنس مس یا برنج باشد و نیازی به حک شماره نیست. به همین جهت، زیاد به دنبال بدلیجات شماره دار نباشید و تمرکز خود را روی کیفیت محصول بگذارید. روکش طلایی که روی محصول پوشانده می شود از عدد حک شده مهم تر است. وظیفه روکش طلا این است که از محصول و پوست شما محافظت کند و تا مدت های طولانی برای شما کارآمد باشد.

تشخیص حراج بدلیجات اینترنتی شماره دار

خرید بدلیجات شماره دار اصل

همانطور که گفته شد به دنبال بدلیجات شماره دار نباشید. خرید بدلیجات شماره دار اصل ارزش زیادی به خرید و محصول شما اضافه نمی کند. برای این که جمع بندی مناسبی در این مقاله از زودیکا داشته باشیم باید گفت که اصلا به فکر خرید بدلیجات شماره دار اصل نکنید؛ زیرا تمرکز شما را از اصل موضوع دور می کند. فروشگاه اینترنتی زودیکا ارائه دهنده انواع بدلیجات استیل و مسی است که با روکش رنگ ثابت طلا پوشانده شده است. همین حالا وارد دسته بندی محصولات شوید و محصولات را بررسی کنید. شما عزیزان می توانید برای خرید عمده بدلیجات رنگ ثابت با ما در فروشگاه بدلیجات زودیکا همراه شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.