مقالات مرتبط با بدلیجات

سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا

سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا

حتما برای شما هم این موضوع پیش آمده است که از طرح خاصی از طلا خوشتان آمده باشد اما نتوانسته اید آن را در بازار پیدا کنید. به همین دلیل طرح آن را به زرگر نشان داده اید و پس از یک هفته محصول خودتان را تحویل گرفته اید. این روال در صنعت نقره هم وجود دارد و مخاطب طرح مورد علاقه خود را به نقره کار می سپارد و در عرض چند روز به آن چه که می خواهد می رسد. متاسفانه در بازار بدلیجات این گزینه یعنی سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا غیرفعال است و به این راحتی امکان پذیر نیست. منظور ما به طور دقیق این است که دستبند، گردنبند با هر محصول دیگری که در سایت بدلیجات زودیکا می بینید را صرفا به صورت عمده خریداری می کنند. کارگاه دار و تولیدکننده به صورت تکی و سفارشی برای مخاطب، تولید نمی کند. یک مورد دیگر در مورد این عمل این است که 90 درصد محصولات موجود در بازار (بدلیجات طرح طلا در بازار) خارج از ایران تولید می شوند و در واقع تمامی این 90 درصد، چینی هستند. برند ژوپینگ، وای اس ایکس، زد جی و دیگر برندها همگی چینی هستند و مشخص است که نمی توان به صورت تکی و سفارشی برای مشتری، محصول تولید کرد.

سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا

کجا میتوان سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا داد؟

همانطور که در بالا اشاره شد، در هیچ کجا نمی توان سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا داد. تولیدکننده های برتر بدلیجات طرح طلا در خارج از ایران و به ویژه کشور چین فعالیت می کنند و امکان دسترسی مشتری به تولیدکننده وجود ندارد. در واقع این تولیدکنندگان فقط یک کارگاه کوچک ندارند؛ برند ژوپینگ یا حتی سواروسکی یک شرکت حقوقی بزرگ تولیدکننده بدلیجات هستند و سفارش های کمتر از 100 جین (600-1200 عدد محصول) را قبول نمی کند! حتی خرده فروش ها هم توانایی خرید از این شرکت را ندارند. فقط شرکت های بازرگانی و عمده فروش ها می توانند که از پس چنین هزینه هایی برآیند. گفته شد که 90 درصد بدلیجات طرح طلای موجود در بازار ایران از چین وارد می شود. پس تکلیف آن ده درصد چه می شود؟ مابقی به تولیدکنندگان داخلی بر میگردد که قسمتی از محصولات بازار را تأمین می کنند. این تولیدکنندگان هم سفارش هم تکی قبول نمی کنند و فقط با عمده فروش کار می کنند. برای این که ناامیدتان نکنیم، یک گزینه وجود دارد ولی این مورد آن چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید. در قسمت بعدی به طور کامل توضیح می دهیم.

کجا میتوان سفارش ساخت بدلیجات طرح طلا داد؟

آیا ساخت سفارشی بدلیجات طرح طلا با کیفیت در میاد؟

یک سری از بدلیجات دست ساز هستند که از چوب، سنگ تزیینی، مهره، چرم و …. تولید می شوند. این محصولات به صورت تکی و سفارشی هم تولید می شوند. اگر به این نوع زیورآلات دست ساز علاقه مند هستید می توانید که طرح مورد نظر خود را به تولیدکننده نشان دهید و طی چند روز محصول خود را تحویل بگیرید. این زیورآلات به ندرت به صورت آنلاین فروخته می شوند و در بازار های سطح شهر بیشتر به چشم می خورند. با این حال گشت و گذاری در اینترنت داشته باشید و در مورد این زیورآلات تحقیق کنید. امید است که آن چه که نیاز دارید را تهیه کنید. اینجا زودیکاست و قصد داریم که شما مخاطب گرامی را به نحو احسن راهنمایی کنیم. اگر در رابطه با زیورآلات به مشکلی برخوردید و سوالی داشتید حتما از طریق دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.