دسته‌بندی نشده

طرز استفاده از گوشواره میخی

طرز استفاده از گوشواره میخی

با وجود این که گوشواره های میخی بسیار متنوع هستند و در طرح های شیک و جذابی تولید می شوند، خیلی برای خانم ها آزار دهنده هستند. این موضوع به خاطر این است که میخ یا قفل مربوط به گوشواره تیز است و پشت گوش خانم ها را اذیت می کند. حتی در مواردی، پست گوش خانم ها را زخم کرده است. به همین دلیل باید مراقبت هایی در مورد گوشواره های میخی انجام داد. بعضی از تولیدکنندگان یک قطعه لاستیکی کوچک در انتهای میخ قرار می دهند تا نوک تیز آن موجب آزار گوش خانم ها نشود. این قطعه لاستیکی تا مدتی موثر است و کار شما را راه می اندازد. حتی شما می توانید از مغازه های مرتبط مثل خرازی ها این لاستیک ها را تهیه کنید. هر دفعه این لاستیک ها را عوض کنید و خود را راحت کنید. با این کار به یاد زودیکا بیفتید که راه حل را برای شما روشن کرد. حتی به این هم اشاره می کنیم که بعضی از گوشواره های میخی زودیکا نیز لاستیک های محافظ دارد و برای گوش شما مناسب است.

طرز استفاده از گوشواره میخی

تمیزکردن گوشواره های میخی

گوشواره های میخی معمولا کوچک و جمع و جور هستند. به همین دلیل ممکن است که برای تمیز کردن گوشواره های میخی اذیت بشوید. این امر به این خاطر است که شاید برای انداختن گوشواره به داخل گوش درد را احساس کنید. پس حتما هنگام در آوردن گوشواره ها و همینطور انداختن آن ها روی گوش، مراقب تیز بودن میخ ها باشید. سلامتی شما در اولویت قرار دارد. اگر قرار باشد که هم خرما را بخواهید و هم خدا را امکان دارد که آسیب ببینید. با آرامش گوشواره را از گوش دربیاورید و تمیز کنید. هنگام جا کردن گوشواره از فرد دیگری کمک بگیرید تا درد کمتری احساس کنید. بعد از این کار حتما از لاستیک های محافظ استفاده کنید تا دیگر اذیت نشوید. به همین ترتیب کابوس گوشواره های میخی به پایان می رسد و زین پس با رویای شیرین آن ها مواجه خواهید شد.

تمیزکردن گوشواره های میخی

مشکلات گوشواره میخی

خواب، اولین و مهم ترین مشکلی است که برای خانم هایی که گوشواره میخی دارند به وجود می آید. وقتی خانم ها سر خود را روی بالش می گذارند میخ گوشواره به پشت گوش آن ها برخورد می کند و آزارشان می دهند. به خاطر همین پیشنهاد می شود که قبل از خواب گوشواره های میخی خود را از گوش در بیاورید و در گوشه ای قرار دهید. اینطور خواب آرام تری خواهید داشت. گیر کردن موها نیز از دیگر مشکلات گوشواره میخی است. اگر گوشواره شما طرح خاصی داشته باشد، ممکن است موهای شما داخل آن ها گیر کند و درد به وجود بیاورد. متاسفانه برای این مورد راه حلی وجود ندارد؛ مگر این که موهای خود را کوتاه کنید! حالا که به این قسمت از مقاله رسیده اید امیدواریم که مطالبی که برایتان گفته شد، موثر واقع شده باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.