مقالات مرتبط با ژوپینگ

ژوپینگ بهتره یا استیل؟

ژوپینگ بهتره یا استیل؟

استیل نوعی فلز است که در ساخت بدلیجات و زیورآلات مورد استفاده قرار می گیرد. این فلز معمولا خیلی کم و به ندرت تغییر رنگ می دهد و ایجاد حساسیت نمی کند. استیل به کار رفته در بدلیجات، کیفیت های مختلفی دارد و قیمت بدلیجات بسته به کیفیت استیل تعیین می شود. خیلی از شرکت های معتبر در زمینه ساخت بدلیجات از استیل استفاده می کنند. اگر می خواهید محصولاتی با رنگ ثابت بخرید، بدلیجات استیل یکی از گزینه های پیش روی شما هستند. اما کمی دست نگه دارید! بهتر است نگاهی به بدلیجات برند ژوپینگ هم داشته باشید. بدلیجات برند ژوپینگ از مس به همراه روکش رادیوم با آب طلا 18 عیار، 16 عیار و 14 عیار ساخته می شوند. رادیوم یکی از فلزهای عالی در ساخت بدلیجات رنگ ثابت است. در واقع این فلز همان چیزی است که از آن با نام بدلیجات رنگ ثابت یاد می کنیم. رادیوم باعث می شود تا زیورآلات براق تر دیده شوند و جلوه بیشتری نسبت به سایر بدلیجات داشته باشند. ژوپینگ با استفاده از این فلز در ساخت محصولاتش توانسته که محبوبیت بیشتری به دست آورده و طرفداران بسیاری را از آن خود کند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت سرویس ژوپینگ با ما در فروشگاه بدلیجات زودیکا همراه شوید.

ژوپینگ بهتره یا استیل؟

تفاوت ژوپینگ و استیل

ژوپینگ یکی از برندهای تولید محصولات بدلیجات و زیورآلات شبیه طلا است که با ساخت محصولات متنوع از جمله گردنبند، دستبند، النگو، انگشتر، پابند و… توانسته رضایت بسیاری از مشتریانش را به دست آورد. استیل نوعی فلز به کار رفته در ساخت بدلیجات است که اگر به درستی و با روش مناسبی در تهیه بدلیجات مورد استفاده قرار نگیرد، شاید خیلی زود کارکردش را از دست داده و افراد دیگر نتوانند از بدلیجات استیل شان استفاده کنند.
ژوپینگ محصولاتی که تهیه و تولید می کند را قبل از ارسال به بازار مورد بررسی قرار می دهد تا اگر مشکلی داشت، بتواند آن مشکل را برطرف کرده و از بین ببرد. با این کار ژوپینگ کیفیت محصولاتش را بالا برده و اعتماد بیشتری از مشتریانش را به خود اختصاص می دهد. این در حالی است که بدلیجات استیل توسط تولیدکننده های آن ها شاید به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نگیرند و به همین جهت محصولات بی کیفیت روانه بازار شود.

تفاوت ژوپینگ و استیل

برتری ژوپینگ به استیل

می توانیم بگوییم که ژوپینگ بر استیل برتری دارد، چرا که این برند با فرایندهای مختلفی، بدلیجات خوب و با دوام و با رنگ ثابت تولید می کند، اما محصولات بدلیجات استیل شاید اصلا معلوم نباشد توسط چه برندی ساخته می شوند و فرآیند ساخت آن ها به چه شکلی است.
علاوه بر این ژوپینگ یکی از برندهای معروف است که به همین دلیل افراد زیادی از آن استفاده کرده و محبوب خیلی هاست، اما شاید استیل اینگونه نباشد. کمتر کسی بین برند معروف ژوپینگ و زیورآلات استیل که توسط برندی ناشناخته تولید شده اند، بدلیجات استیل را انتخاب می کند. امروزه همه به دنبال بدلیجاتی اسم و رسم دار هستند و به همین جهت ژوپینگ برتری بیشتری نسبت به استیل دارد. هم اکنون شما می توانید بدلیجات برند ژوپینگ را از وب سایت زودیکا با قیمتی مناسب و مقطوع خریداری کنید. این سایت برای محصولاتش ضمانت سلامت هم در نظر گرفته است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.