0سبد خرید
گوشواره بخیه ای در یک سوراخ | انواع گوشواره بخیه ای جذاب 2022

گوشواره بخیه‌‌ای در یک سوراخ یکی از مدل‌های گوشواره‌های بخیه‌‌ای است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این محصول دنیای خلاقیت دارای انواع متفاوت و متنوعی است که در این مقاله زودیکا به ۵ مدل آن اشاره می‌کنیم.

گوشواره بخیه‌‌ای در یک سوراخ

اگر خلاقیت و نوآوری را از صنعت جواهرات حذف کنیم، دیگر چیزی از این صنعت باقی نمی‌ماند! تولید گوشواره‌های بخیه‌‌ای یک سوراخ نیز یکی از این خلاقیت هاست. خانم‌هایی که بیش از یک سوراخ در لاله‌های گوش‌های خود دارند می‌توانند از این گوشواره‌ها استفاده کنند.
گوشواره‌های بخیه‌‌ای در یک سوراخ به طور معمول دارای یک زنجیر بلند و ظریف هستند که در انتهای این زنجیر یک بست فلزی قرار داده شده است. جنس این زنجیر می‌تواند از مواد مختلفی باشد. اما آنچه از اهمیت بالایی برخوردار است، حساسیت زا نبودن این مواد است.
این گوشواره‌ها نیز طی دهه‌های اخیر دچار تغییراتی شده اند. به عنوان مثال امروزه یک عنصر زینتی اضافی به این جواهرات افزوده می‌شود. یکی از ویژگی‌های خاص این گوشواره‌ها، پوشیده شدن قسمت فلزی گوشواره است. این ویژگی موجب جلوه گری بیشتر گوشواره‌های بخیه‌‌ای در یک سوراخ شده است.

گوشواره بخیه ای در یک سوراخ

۵ مدل گوشواره بخیه‌‌ای در یک سوراخ

 1. گوشواره بخیه ای حلالی
  گوشواره‌های حلالی یکی از اصیل‌ترین مدل‌های گوشواره بخیه‌‌ای در یک سوراخ هستند. این گوشواره‌ها قسمت دیگری علاوه بر قسمتی که از سوراخ رد می‌شود، دارند. این قسمت در بخش بالای گوش بسته می‌شود. این گوشواره‌های بخیه‌‌ای، باعث کشیده شدن توجه مخاطب به سوی خط فک و چانه می‌شود. به همین دلیل می‌توان گفت گوشواره‌های حلالی صورت را کشیده‌تر جلوه می‌دهند.
  هر نوع گوشواره بخیه‌‌ای مناسب چهره‌‌ای خاص است. به طور کلی افرادی که صورت کشیده دارند، بهتر است از گوشواره‌های گرد، بزرگ و با ضخامت زیاد استفاده نکنند. این گوشواره‌ها و گوشواره‌های حلالی مدل‌هایی هستند که صورت آن‌ها را بیش از پیش کشیده نشان می‌دهند.
 2. گوشواره بخیه‌‌ای ساده با یک سوراخ
  این گوشواره‌ها از جمله اجداد گوشواره‌های بخیه‌‌ای هستند که هنوز هم طرفدارهای خاص خود را دارند. طراحی این گوشواره‌ها به شکلی است که تنها بند ظریفی از سوراخ گوش شما عبور می‌کند. این بند به صورت کوتاه و بلند در دو طرف گوش شما قرار می‌گیرد.
  با گذر زمان و به خرج دادن خلاقیت‌های بیشتر، این مدل نیز دستخوش تغییر شد. امروزه گوشواره‌های بخیه‌‌ای ساده را بدون اکسسوری‌های اضافه نمی‌توان یافت. از رایج‌ترین اکسسوری‌هایی که در این گوشواره‌ها دیده می‌شود می‌توان به حلقه، قلب، بی‌نهایت و… اشاره کرد.
 3. گوشواره بخیه‌‌ای خنجری
  این گوشواره‌ها عضو تازه خانواده گوشواره‌های بخیه‌‌ای هستند که هنوز جای کار بسیاری دارند. طراحی این مدل‌ها نیز بسیار ساده و خطی است. از این رو افرادی که صورت‌های گرد و قلبی دارند، جلوه خاصی با این گوشواره پیدا می‌کنند. البته رنگ این گوشواره‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

5 مدل گوشواره بخیه ای در یک سوراخ

 1. گوشواره بخیه‌‌ای یک سوراخ داس
  مهم‌ترین نکته‌‌ای که این گوشواره‌ها را متمایز کرده است، نوع قرارگیری آن‌ها در گوش شماست. این مدل‌ها به گونه‌‌ای هستند که قسمتی که درون گوش شما قرار می‌گیرد، به جای اینکه حالت طنابی داشته باشد، همانند مدل‌های گوشواره معمولی است. در عوض پس از خروج از سوراخ گوش شما، گوشواره حالت طنابی خود را پیدا می‌کند. این گوشواره‌ها مناسب افرادی هستند که به تازگی گوش خود را سوراخ کرده اند. چرا که احتمال بروز حساسیت را کاهش می‌دهد.
 2. گوشواره بخیه‌‌ای تک سوراخ تا به تا
  رعایت تعادل و تقارن در طراحی جواهرات تا همین چند دهه پیش یکی از اصول غیرقابل انکار بود. اما امروزه این تابو شکسته و مردم به دنبال از بین بردن تقارن هستند. گوشواره‌های بخیه‌‌ای تک سوراخ تا به تا یکی از این مدل‌ها هستند.

خرید گوشواره بخیه‌‌ای تک سوراخ از هر نوع و مدلی، با گالری بدلیجات زودیکا ممکن است. این مجموعه متعهد به ارائه مدل‌های جدید با بالاترین کیفیت است. کافی است یکبار از محصولات زودیکا استفاده کنید!

نوشتن دیدگاه