گوشواره مناسب گردن کوتاه

خانم های ظریف و با استخوان بندی ریز معمولا گردن کوتاهی دارند؛ به همین دلیل بهتر است از گوشواره هایی استفاده کنند که به کمک خطای دید گردن را تا حدودی بلندتر نشان بدهد. انتخاب گوشواره مطابق با اندازه گردن و شکل و فرم صورت می‌تواند زیبایی افراد را دوچندان کند. در این مقاله قصد داریم به گوشواره مناسب برای گردن های کوتاه بپردازیم به همین دلیل اگر می خواهید شکل ظاهری صورت شما زیباتر نشان داده شود در این مقاله با ما همراه باشید.

چه گوشواره هایی باعث خطای دید و بلندتر دیده شدن گردن می شود؟

چه گوشواره هایی باعث خطای دید و بلندتر دیده شدن گردن می شود؟

برای بروز خطای دید و بلندتر دیده شدن گردن می‌توانید از گوشواره های زیر استفاده کنید:

 • گوشواره های زینتی
  گوشواره های زینتی به بلندتر دیده شدن گردن کمک زیادی می کنند. گوشواره های زینتی در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند و معمولا در برخی از قسمت های خود دارای مروارید و یا سنگ هستند. بعضی از گوشواره های زینتی از انواع گوشواره های سنتی هستند که به دلیل استفاده از طرح و نقش های مختلف در آن ها، نظر افراد به سمت گوشواره جذب می شود و دیگر گردن افراد به چشم نمی آید.
 • گوشواره های آویزی
  گوشواره آویزی گزینه ای مناسب برای افرادی است که گردن کوتاهی دارند. تنها شرط استفاده از گوشواره آویزی این است که افراد باید اندازه این گوشواره را طوری انتخاب کنند که گوشواره روی شانه آنها قرار نگیرد، برای مثال افراد با گردن کوتاه می توانند گوشواره های آویزی ۴ یا ۵ سانتی خریداری کنند که روی قسمت شانه آنها نیفتد.
 • گوشواره های طرح ترمه
  این گوشواره ها به دلیل دارا بودن جذابیت زیبا و خاص نظر افراد را به خود جذب می کند به گونه ای که فرد دیگر نگاهی به گردن شما نمی کند. استفاده از رنگهای مختلف در تولید این گوشواره ها، باعث می شود گوشواره جلوه و نمای زیادی داشته باشد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از گوشواره های طرح ترمه این است که این گوشواره ها در انواع مختلف مانند دایره ای، مربعی و مثلثی و غیره در بازار موجود هستند.
 • گوشواره های مسطح و زاویه دار
  گوشواره های زاویه دار و مسطح شکل ظاهری خاص و ویژه‌ای دارند که به زاویه دار تر نشان داده شدن صورت کمک زیادی می کنند. زمانی که فرد از این گوشواره استفاده می کند، مسطح بودن گوشواره باعث می شود گردن فرد کشیده تر نشان داده شود و گردن زاویه دار تر به نظر برسد.
 • گوشواره با سنگ های زینتی
  استفاده از سنگ های زینتی در گوشواره، به گوشواره جلوه و نمای زیبایی به شما می دهد. به گونه ای که افرادی که به شما نگاه می کنند، دیگر توجهی به کوتاه بودن گردنتان نخواهند داشت. از آنجایی که سنگ های زینتی در دو دسته بندی سنگهای طبیعی و مصنوعی قرار می گیرند، افرادی که به دنبال گوشواره با سنگ های زینتی هستند می توانند این محصول را در قیمت های مختلف خریداری کنند.

چه گوشواره هایی برای افراد با گردن کوتاه مناسب نیستند؟

چه گوشواره هایی برای افراد با گردن کوتاه مناسب نیستند؟

برخی از گوشواره ها نمی توانند گزینه مناسب برای افرادی که گردن کوتاه دارند باشند. برای مثال یکی از انواع گوشواره هایی که برای این افراد مناسب نیست، گوشواره های میخی است. گوشواره میخی به نوعی از گوشواره گفته می شود که جلوی گوش قرار می گیرد و در قسمت پشت با استفاده از یک شی خارجی پشت گوش فیکس می شود.
از آنجایی که این مدل از گوشواره خیلی کوچک است و جلوه چندان زیادی ندارد، نمی تواند برای افرادی که گردن کوتاهی دارند گزینه مناسبی باشد. اگر به دلیل پایین بودن وزن این گوشواره ها مجبور شدید گوشواره میخی تهیه کنید، انواعی از آن را خریداری کنید که دارای نگین و یا سنگ های زینتی هستند و جلوه بیشتری دارند، زیرا این گوشواره ها برای جلب نظر افراد و و پرت کردن حواس از قسمت گردن مناسب ترند.
یکی دیگر از گوشواره هایی که برای استفاده توسط افرادی که گردن کوتاه دارند مناسب نیستند، گوشواره هایی هستند که دور حلقه گوش قرار می گیرند‌. این گوشواره ها دور حلقه گوش فیکس می‌شوند و امکان جابجایی آنها وجود ندارد، اما به دلیل دارا بودن اندازه کوچک برای افراد با گردن کوتاه مناسب نیستند.
در این مقاله به گوشواره مناسب گردن کوتاه پرداختیم. برای خواندن مطالب مفید و همچنین خرید گوشواره از یک گالری معتبر، شما را به گالری بدلیجات زودیکا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه