0سبد خرید
مدل بدلیجات دست ساز جدید

امروزه استفاده از بدلیجات دست ساز رونق بسیاری پیدا کرده است، در واقع بدلیجات دست ساز به دلیل زیبایی و جلوه بی نظیری که دارند بیشتر مورد پسند خانم ها واقع می شوند. بدلیجات دست ساز با توجه به جنسی که دارند دارای مدل و طرح های گوناگونی هستند که هر فرد متناسب با سلیقه و استایل خود می تواند بهترین مدل را انتخاب نماید. این نوع بدلیجات توسط افراد ماهر در این زمینه با دقت و ظرافت بالایی ساخته می شوند، از این رو کیفیت بسیار بالایی دارند. مدل بدلیجات دست ساز جدید بر حسب نیاز مشتری طراحی می شود، از این رو دارای مدل های متنوعی هستند که به آسانی با استایل، لباس، رنگ آرایش و ... ست می شوند. مدل بدلیجات دست ساز جدید اغلب به صورت ترکیبی از سنگ های زیبا با انواع نقره، استیل، تیتانیوم و ... است. این بدلیجات به گونه ای طراحی می شوند که زیبایی ویژه ای دارند و با هر استایلی ست می شوند، در نتیجه متناسب با سلیقه اغلب مشتری ها هستند.

مدل بدلیجات دست ساز جدید

انواع بدلیجات دست ساز جدید

بدلیجات دست ساز جزء صنایع دستی است و با عشق و هنر در انواع مختلفی ساخته می شود که در دنیای امروزی علاقه‌مندان بسیاری پیدا کرده است. افرادی که انواع بدلیجات دست ساز جدید را طراحی می کنند و می سازند جزء هنرمندان خلاق و با سلیقه ای هستند که بدون استفاده از هر گونه ماشین آلاتی انواع متنوعی از بدلیجات را تولید و به بازار عرضه می کنند. این محصولات از مواد با کیفیت با صرف زمان ساخته می شوند، به همین دلیل بسیار ارزشمند هستند. به طور کلی انواع بدلیجات دست ساز جدید طبق قوانین و استانداردهای مخصوصی ساخته می شوند، از این رو ماندگاری بیشتری نسبت به بدلیجات ماشینی دارند. بدلیجات دست ساز انواع مختلفی چون بدلیجات دست ساز از سنگ های مختلف، بدلیجات دست ساز با سنگ و مروارید، بدلیجات دست ساز از جنس استیل و... داریم. انواع بدلیجات دست ساز با جدیدترین مدل ها را از زودیکا بخرید.

انواع بدلیجات دست ساز جدید

برندهای بدلیجات دست ساز دنیا

امروزه استفاده از بدلیجات دست ساز رونق بسیاری پیدا کرده است و بیشتر افراد از انواع این اکسسوری ها استفاده می کنند. در واقع بدلیجات دست ساز جایگاه ویژه ای بین خانم ها دارند و زیبایی خاصی به استایل آن ها می بخشند. با این تفاسیر برندهای بسیاری در سراسر دنیا وجود دارد که انواع بدلیجات دست ساز را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. برندهای بدلیجات دست ساز دنیا با استفاده از طراحان حرفه ای و هنرمند بهترین مدل های بدلیجات را برای مشتری های خود می سازند. برخی از برندهای معروف بدلیجات در دنیا مانند ژوپینگ، سوارسکی، وای اس ایکس، و... از کریستال ها و سنگ های دست ساز در انواع بدلیجات استفاده می کنند و با این کار زیبایی خاصی به محصولات خود می بخشند.

برندهای بدلیجات دست ساز دنیا

مشخصات بدلیجات دست ساز

مشخصات بدلیجات دست ساز را نمی توان به طور ثابت معرفی کرد، زیرا هر یک از سازندگان بسته به نوع طراحی، مدل و ... از جنس و مواد خاصی برای تولید بدلیجات استفاده می کنند، از این رو مشخصات یکسانی ندارند. به طور کلی مشخصه اصلی بدلیجات دست ساز کیفیت بالا است. در واقع بدلیجات دست ساز با دقت بسیار بالایی از مواد اولیه مرغوب ساخته می شوند، از این رو کیفیت مطلوبی دارند. افرادی که بدلیجات دست ساز را تولید می کنند برای طراحی و ساخت زمان زیادی را صرف می کنند و برای ساخت انواع بدلیجات مواد با کیفیتی را مورد استفاده قرار می دهند که این امر در کیفیت نهایی زیوآلات بسیار موثر است. مشخصات بدلیجات دست ساز بسته به وسایل و ابزار ساخت و مدل (رزینی، فلزی، کریستالی و ...) متفاوت است.

مشخصات بدلیجات دست ساز

محاسن بدلیجات دست ساز

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد مهم ترین حسن بدلیجات دست ساز کیفیت آن ها است، در واقع اکثر این زیورآلات با مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می شوند، از این رو کیفیت بسیار بالایی دارند. علاوه بر این بدلیجات دست ساز محاسن دیگری نیز دارد که این مزایا برای اکثر خانم ها حائز اهمیت است، از این رو بیشتر آن ها طرفدار بدلیجات دست ساز هستند. در زیر برای آشنایی بیشتر به برخی از محاسن بدلیجات دست ساز اشاره شده است.

 • طراحی خاص
 • مدل های منحصر به فرد
 • استفاده از سنگ ها و کریستال های طبیعی
 • تنوع رنگ
 • دوام و ماندگاری بیشتر
 • زیبایی بیشتر
 • قابلیت تلفیق فلز، سنگ و ...
 • داشتن ارزش بیشتر
 • کیفیت بالا
 • عدم تغییر رنگ
 • عدم حساسیت
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب
 • ظرافت و دقت در ساخت
 • استحکام بالا

حال که با محاسن بدلیجات دست ساز آشنا شدید، می توانید جدیدترین مدل های بدلیجات دست ساز را از بدلیجات زودیکا بخرید.

 

نوشتن دیدگاه