تاثیر گوشواره در استایل

یک استایل شیک و منحصر به فرد از اجزای متنوعی تشکیل می شود که اکسسوری مهمترین آن به شمار می آید. گردنبند، گوشواره، دستبند و ... اکسسوری هایی هستند که استایل شما را شیک و خاص خواهند کرد. در بین تمامی این اکسسوری ها گوشواره نقش پر رنگی را در استایل شما ایفا می کند، چرا که به طور مستقیم بر چهره تان اثر می گذارد. گوشواره ها در مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی و تولید می شوند که هر یک از آن ها برای استایلی مناسب است، اما چگونه می توان از تاثیر گوشواره در استایل بهره مند شد؟ ما را در این متن همراهی نمایید که با راهنمای انتخاب گوشواره برای داشتن استایلی شیک آشنا شوید. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات در رابطه با گوشواره بخیه ای در یک سوراخ و یا انواع زیورآلات هستید می توانید به مقالات سایت زودیکار مراجعه کنید. 

چگونه گوشواره استایل شما را زیباتر می‌کند؟

گوشواره ها در حکم ستارگانی درخشان یا مرواریدهایی زیبا در بین موهایتان هستند که زیبایی چهره، موها و استایل شما را چند برابر می کنند. در صورتی که رنگ گوشواره متناسب با رنگ لباس ها باشد، هارمونی جذابی را ایجاد خواهد کرد. گوشواره ها در تماس مستقیم با چهره هستند. به همین خاطر علاوه بر استایل بر چهره شما نیز تاثیر خواهند گذاشت.

از این رو استفاده از گوشواره ها برای داشتن استایلی شیک توصیه می شود. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که تنها زمانی با استفاده از اکسسوری ها استایلی مناسب خواهید داشت که گوشواره و اکسسوری مناسب با استایلتان را انتخاب کنید. با توجه به تاثیر گوشواره در استایل در بخش بعدی به راهنمای انتخاب آن خواهیم پرداخت.

چگونه گوشواره استایل شما را زیباتر می‌کند؟

 انتخاب گوشواره با توجه به نوع پوشش و استایل

به طبع شما هیچ وقت لباس دانشگاه یا روزمره تان را در مهمانی یا محل کار نمی پوشید. این مسئله در خصوص اکسسوری نیز صادق است. گوشواره ها استایل های متفاوتی دارند. برخی از آن ها برای استایل روزمره و برخی دیگر برای استایل های کژوال مناسب خواهند بود. هر یک از این گوشواره ها طراحی و مدل خاصی دارند. به همین خاطر بهتر است که در قدم اول انواع گوشواره ها و استایل مناسب هر یک از آن ها را بشناسید.

گوشواره های ساده، بدون نگین و تجملات بهترین گزینه برای استایل های کژوال و بیرونی به شمار می آیند. گوشواره های لوستر مانند یا انگوری که سرشار از نگین هستند برای استایل های رسمی و مجلسی مناسب خواهند بود. این قانون برای تمامی استایل های صدق می کند، مگر این که بخواهید متفاوت از همه باشید. در صورتی که استایلی کژوال دارید، از گوشواره هایی مدرن تر استفاده نمایید. همچنین سعی کنید رنگ آن ها را با جزهای کوچکی از استایلتان ست نمایید.

مهمترین نکته ای که برای ست کردن گوشواره با استایل باید در نظر داشته باشید، دقت به فرم یقه لباس است. در واقع شما باید گوشواره ها را توجه به فرم یقه لباستان انتخاب کنید. تنها دقت به این نکته کوچک می تواند در خلق استایلی بی نظیر به شما کمک کند.

 انتخاب گوشواره با توجه به نوع پوشش و استایل

برای لباس های مجلسی با یقه های باز از گوشواره هایی بلند استفاده نمایید. البته علاوه بر یقه به تزئینات لباس نیز دقت کنید. اگر بالا تنه لباستان سرشار از مروارید، سنگ و ... است، به هیچ وجه از گوشواره های بزرگ، انگوری یا لوستری و نگین دار استفاده نکنید. بهترین گوشواره برای این نوع لباس ها گوشواره های ساده، حلقه ای و میخی هستند که کمترین جلب توجه را دارند و استایل شما را به تناسب می رسانند.

اما اگر لباسی با یقه باز مثل دکلته یا قایقی پوشیدید، از گوشواره های بلند و پرکار برای تناسب استایلتان استفاده کنید. اگر لباسی با یقه رومی دارید، گوشواره های کوچک و کوتاه را با آن ست کنید. البته این در حالتی است که عدم تقارن لباس مورد پسند شما باشد. در غیر این صورت از گوشواره های نامتقارن که طول یکسانی ندارند استفاده کنید. با این کار نوعی تقارن در استایل خود ایجاد خواهید کرد.

کلام آخر

اکسسوری ها و به طور ویژه گوشواره ها یکی از اجزای اصلی هر استایلی به شمار می آیند. با توجه به تاثیر گوشواره در استایل بهتر است که طبق راهنمایی از آن ها استفاده کنید. چرا که دنیای گوشواره ها بسیار وسیع و بزرگ است و هر کدام از آن ها برای استایلی خاص مناسب هستند. در متن فوق به طور کامل به راهنمای انتخاب گوشواره برای هر استایل پرداختیم. امیداواریم مطالب فوق مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. شما می توانید با مراجعه به قسمت محصولات سایت بدلیجات زودیکا گوشواره متناسب با استایل مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید. همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه